+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Seminarium: Spawanie zrobotyzowane w nowoczesnym przemyśle


Data: 1 marca 2018 roku
Tytuł: Spawanie zrobotyzowane w nowoczesnym przemyśle

Miejsce: Instytut Spawalnictwa; sala konferencyjna im. Prof. Józefa Pilarczyka


Dokumenty:

  • program
  • karta zgłoszenia - brak wolnych miejsc

Mamy przyjemność poinformować, że 1 marca 2018 r. w sali konferencyjnej im. prof. Józefa Pilarczyka w Instytucie Spawalnictwa odbędzie się szkolenie-seminarium
pt.: Spawanie zrobotyzowane w nowoczesnym przemyśle.

Podczas seminarium przedstawione zostaną nowoczesne, zautomatyzowane systemy oparte na pracy robotów. W pierwszej części spotkania wygłoszony będzie referat poświęcony analizie kosztów wdrażania robotyzacji do procesów spawalniczych, a następnie wystąpienie na temat spawania cienkościennych materiałów. W dalszej części firmy Fronius i KUKA zaprezentują swoje najnowsze systemy opierające się na robotach spawalniczych. Podczas szkolenia-seminarium przewidywane są pokazy zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych.

Ze względu na tematykę, seminarium jest przeznaczone dla szerokiego grona osób pracujących w branży spawalniczej – kierownictwa firm, spawalników i technologów zajmujących się zagadnieniami spawalniczymi.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie i przesłanie (e-mailem, faxem lub pocztą) załączonej karty zgłoszenia do dnia 16 lutego 2018 r. Przesłanie karty zgłoszenia stanowi potwierdzenie udziału w seminarium (nie wysyłamy dodatkowych potwierdzeń). O udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Bliższych informacji udziela Ośrodek Marketingu i Informacji Naukowej, tel. 32/33-58-395, 32/33-58-289, 32/33-58-290.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.