+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

62. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza i Kongres MIS
NOWE, BEZPIECZNE UCZESTNICTWO
w 62. Międzynarodowej Konferencji Spawalniczej
i Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING
w dniach 13 – 15 października 2020 r.

Termin 62. Międzynarodowej Konferencji Spawalniczej pt. „Nowoczesne spawalnictwo – nowoczesna przyszłość” zbliża się wielkimi krokami! Odliczamy już dni do rozpoczęcia tak ważnego dla branży spawalniczej wydarzenia. Dostrzegamy jednocześnie, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce i poza jej granicami jest nadal dynamiczna i skomplikowana.

Mając to na względzie Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa, jako organizator Kongresu IIW i 62. Konferencji Spawalniczej oraz Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, wprowadzają nowe, korzystniejsze i tym samym bezpieczniejsze warunki uczestnictwa w Konferencji.

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo uczestników wydarzenia oraz personelu obsługującego wprowadziliśmy możliwość udziału on-line w Konferencji (zarówno dla autorów jak i pozostałych uczestników). Wprowadziliśmy również nowe, niższe opłaty uczestnictwa w Konferencji. Osoby, które dokonały już wpłat, otrzymają zwrot odpowiedniej części środków.

Tematyka Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych, dotyczyć będzie zagadnień z dziedziny łączenia materiałów technikami spawalniczymi i technikami pokrewnymi spawaniu. Wyjątkowy charakter nada tegorocznej Konferencji Międzynarodowy Kongres MIS w Polsce.

Swój udział w Konferencji potwierdzili wybitni specjaliści z branży spawalniczej z takich krajów, jak Włochy, Niemcy, Ukraina, USA, Indie i Arabia Saudyjska. Referaty wygłoszą też przedstawiciele najważniejszych polskich ośrodków naukowych, takich jak politechniki: Śląska, Wrocławska, Warszawska, Częstochowska,
a także AGH w Krakowie.

Konferencja uzyskała Honorowy Patronat Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

 

Organizator:
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa

Szczegółowe informacje:
http://www.konferencja.is.gliwice.pl/