+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Doradca Techniczno-Handlowy - Technologia laserowa


 

IPG Photonics Corporation

 

IPG Photonics Corporation jest liderem w rozwoju i produkcji najwyższej wydajności laserów włóknowych oraz wzmacniaczy dla różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Rozmaite rodzaje wzmacniaczy oraz laserów niskiej, średniej i wysokiej mocy firmy IPG używane są w obróbce materiałów, komunikacji, branży medycznej oraz innych zaawansowanych aplikacjach. Jako międzynarodowa spółka operacyjna od ponad 25 lat projektujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, zatrudniając około 5.500 pracowników na całym świecie.

Dla wzmocnienia naszego zespołu w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy - Technologia laserowa
kobieta/mężczyzna

Twoje obowiązki:

  • Pozyskiwanie, wsparcie i doradztwo techniczne dla naszych klientów w Polsce w zakresie możliwych zastosowań produktów w dziedzinie spawania laserowego i cięcia laserowego
  • Rozwój strategiczny i poszerzanie długoterminowych relacji z klientami, jak również rozwój nowych rynków poprzez monitorowanie rynku i konkurencji
  • Prezentacje i pokazy produktów na targach i konferencjach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, mechatronika lub pokrewne
  • Bardzo dobra/ biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie technicznej sprzedaży produktów wymagających wyjaśnienia w dziedzinie obróbki materiałów
  • Doświadczenie w pracy z wymagającymi klientami, zorientowanie na cele i rozwiązania
  • Umiejętność negocjacji, komunikacji
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność wyjazdowa, silne zorientowanie na klienta
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, odporność na stres, dobra organizacja pracy

Jeżeli szukasz interesującego i ambitnego stanowiska pracy w otoczeniu ludzi podzielających Twoje zainteresowania techniczne złóż swoją aplikację wysyłając CV w języku angielskim lub polskim.

Dodatkowo prosimy o przesłanie dokumentów poświadczających ukończenie szkoły oraz zawarcie informacji o najwcześniejszym, możliwym terminie rozpoczęcia pracy. Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: gchrobak@ipgphotonics.com

Informujemy, że Administratorem danych jest IPG Photonics Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Portowej 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

www.ipgphotonics.com

 


termin przyjmowania ofert: 30.09.2018 r.


Firma zgłaszająca ogłoszenie ponosi pełną odpowiedzialność w stosunku do osób trzecich za treść podanych przez siebie informacji, jak i umieszczanych tekstów.