+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Seminarium: Rozwój i zastosowanie nowoczesnych technologii spawania


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w seminarium on-line organizowanym przez Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa w dniu 23 marca 2022 r.

pt. Rozwój i zastosowanie nowoczesnych technologii spawania

  • Program
  • Cena: 380,00 zł brutto od osoby
  • Termin nadesłania zgłoszenia: 16 marca 2022 r.
  • Seminarium wyłącznie w trybie ON-LINE, początek spotkania o godz. 09:00

Podczas webinarium specjaliści Łukasiewicz – Instytutu Spawalnictwa przedstawią najnowszą wiedzę i możliwości zastosowania w przemyśle nowoczesnych technologii hybrydowych spawania, takich jak laser + łuk elektryczny MAG oraz plazma-MIG. Omówione zostaną także wyniki badań własności połączeń spawanych szczególnych gatunków stali. Poruszony zostanie ponadto problem certyfikacji producentów specyficznych wyrobów stalowych, na przykładzie klatek bezpieczeństwa, wykorzystywanych m. in. w przemyśle automotive.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie i przesłanie do Instytutu (na adres e-mail: market@is.lukasiewicz.gov.pl) załączonej karty zgłoszenia, do dnia 16 marca 2022 r. Przesłanie karty zgłoszenia stanowi potwierdzenie udziału w seminarium. Kilka dni przed seminarium każdy uczestnik otrzyma od nas link do strony wydarzenia powiązany z adresem e-mail podanym w karcie zgłoszenia. Na podstawie rzeczywistych logowań będziemy wystawiać zaświadczenia o udziale w wydarzeniu, które wyślemy każdemu uczestnikowi listem poleconym.

Mamy nadzieję, że udział w webinarium wzbogaci Państwa wiedzę o możliwościach zastosowania nowoczesnych technologii spawalniczych w bieżącej działalności przemysłowej oraz wyposaży w dobre praktyki produkcyjne, a bezpieczna formuła uczestnictwa zdalnego w seminarium przyczyni się do licznego i aktywnego Państwa udziału.