+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Seminarium: Zastosowanie krytycznego podejścia inżynierskiego w realizacji konstrukcji metalowych


Data: 25 marca 2020 roku

Tytuł: Zastosowanie krytycznego podejścia inżynierskiego w realizacji konstrukcji metalowych

Miejsce: Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa; sala konferencyjna im. Prof. Józefa Pilarczyka

Cena: 390,00 zł brutto od osoby

Termin nadsyłania zgłoszeń: 17 marca 2020 r.

   Seminarium odwołane w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju   
   i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego  


Dokumenty:

 


Z przyjemnością informujemy, że 25 marca 2020 r. w Łukasiewicz – Instytucie Spawalnictwa odbędzie się seminarium pt.: Zastosowanie krytycznego podejścia inżynierskiego w realizacji konstrukcji metalowych.

Seminarium odpowie na pytania, czym jest krytyczne podejście inżynierskie i dlaczego odgrywa tak ważną rolę w procesie wytwarzania konstrukcji. Nasi eksperci podzielą się ze Słuchaczami wiedzą o możliwościach zastosowania badań w procesach produkcyjnych w kontekście wymagań jakościowych konstrukcji spawanych. Tematyka seminarium jest szczególnie interesująca dla podmiotów nadzorujących oraz dla wytwórców konstrukcji metalowych, rur, rurociągów, zbiorników, urządzeń ciśnieniowych i instalacji.

O udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń, dlatego prosimy o przesłanie do Instytutu skanu wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (e-mailem). Zgłoszenia można też przesyłać faksem albo pocztą.

Bliższych informacji udziela Ośrodek Marketingu i Informacji Naukowej, tel. 32 33-58-395 lub 32 33-58-290; e-mail: marketing@is.gliwice.pl.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w seminarium.

Do zobaczenia w Gliwicach!