+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Oferta i terminarz Szkoleń Działu „Ośrodek Kształcenia i Nadzoru Spawalniczego” (IK) na 2022 rok


Wnioski na kursy  wraz z wymaganymi dokumentami są przyjmowane do kwalifikacji i prowadzone są na bieżąco zapisy na nowe kursy.

Przypominamy, że liczba miejsc na wyżej wymienione kursy jest ograniczona.

Dział „Ośrodek Kształcenia i Nadzoru Spawalniczego” (IK) Instytutu prowadzi szkolenia na różnego rodzaju kursach według programów Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa i Europejskiej Federacji Spawalniczej oraz według programów własnych, umożliwiających kwalifikowanie personelu wykonującego konstrukcje spajane.
Spawacze po zdanych egzaminach otrzymują książkę spawacza oraz Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza wg serii norm PN-EN ISO 9606.
Szkolenia prowadzone według programów Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa i Europejskiej Federacji Spawalniczej kończą się zaświadczeniem o uczestnictwie w szkoleniu wydanym przez Dział „Ośrodek Kształcenia i Nadzoru Spawalniczego”, a po zdaniu egzaminu przed komisją egzaminacyjną w Działu "Ośrodek Certyfikacji" (IC) Instytutu dyplomem międzynarodowymi europejskim (IIW i EWF).

 

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem: 
Ogólne warunki Umownego Świadczenia Usług Szkoleniowych przez Sieć Badawczą Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa w Gliwicach dalej „OWU”.

Pobierz: 
oferta_szkoleniowa_2022
16 luty 2022 pdf, 2.38 MB
Pobierz
terminarz_szkolen_2022
16 luty 2022 pdf, 782.88 KB
Pobierz
owu_7122022
08 Grudzień 2022 pdf, 166.59 KB
Pobierz