+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Oferta szkoleniowa


Kursy międzynarodowE

Dział „Ośrodek Kształcenia i Nadzoru Spawalniczego” (IK) - kontakt

Oferta szkoleniowa oraz terminarz szkoleń Ośrodka IK na rok 2021

Obecnie wszystkie kursy tzw "międzynarodowe" (np. IWE,IWI....)  prowadzone w formie stacjonarnej realizowane w Dziale „Ośrodek Kształcenia i Nadzoru Spawalniczego” (IK), Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Spawalnictwa są  wstrzymane ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19. W sprawie szczegółów dotyczących dostępności kursów i ich realizacji prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Ośrodka IK. Po zniesieniu obostrzeń na stronie www Instytutu zostanie zamieszczona aktualna oferta szkoleniowa na rok 2021 z aktualnymi terminami realizacji kursów w siedzibie Instytutu.

Wnioski na kursy "międzynarodowe" wraz z wymaganymi dokumentami są ciągle przyjmowane do kwalifikacji i prowadzone są nadal zapisy na nowe kursy. Przypominamy, że liczba miejsc na wyżej wymienione kursy jest ograniczona.


Kursy badań nieniszczących (NDT)

Oferta szkoleniowa kursów NDT na 2021 r.

Więcej informacji o kursach NDT

Grupa Badawcza NDT (ZN) - kontakt


Zgłoszenia na kursy


Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa prowadzi szkolenia na różnego rodzaju kursach według programów Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa i Europejskiej Federacji Spawalniczej oraz według programów własnych Instytutu Spawalnictwa, umożliwiających również kwalifikowanie i certyfikowanie personelu badań nieniszczących.

Od roku 2002 prowadzone są również kursy spawania lub zgrzewania tworzyw termoplastycznych, w których absolwenci mogą uzyskać uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego po egzaminie zgodnym z normą PN-EN 13067.

Oferta szkoleniowa zawiera szczegółowy plan kursów organizowanych przez Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa. Zawiera terminy rozpoczęcia i zakończenia poszczególnych kursów oraz opłaty za uczestnictwo w tych kursach i poszczególnych sesjach kursów. Podane ceny szkoleń oraz innych usług są cenami netto. Szkolenia organizowane w Instytucie Spawalnictwa są zwolnione z podatku VAT.

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy szkoleniowej i wiedzy wysokiej klasy specjalistów.