+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Szkolenia dofinansowane

Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń oferowanych przez IS.

 


Z przyjemnością informujemy, że Instytut Spawalnictwa uzyskał wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) z możliwością świadczenia usług dofinansowanych ze środków europejskich.

Informacje o szkoleniach dofinansowanych.

Aby uzyskać dofinansowanie na szkolenie, należy skontaktować się
z Operatorem PARP
w swoim województwie za wyjątkiem mazowieckiego oraz pomorskiego
(zobacz instrukcję).

Instytut Spawalnictwa nie jest Operatorem PARP i nie udziela informacji dotyczących wysokości dofinansowania i wypełniania wniosków.

Zapisy na szkolenia z dofinansowaniem możliwe są tylko za pośrednictwem
Bazy Usług Rozwojowych.

Z pracownikami Instytutu Spawalnictwa prosimy kontaktować się jedynie w kwestiach dotyczących zagadnień objętych danym szkoleniem.

Instrukcja jak uzyskać dofinansowanie.

 

Dofinansowanie usług rozwojowych zamieszczonych w BUR jest przede wszystkim przeznaczone dla mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie (Instytucje Zarządzające RPO).

Tylko w niektórych województwach dofinansowanie mogą otrzymać również osoby indywidualne. Szczegółowych informacji udzielają Instytucje Zarządzające Regionalnym Programem Operacyjnym (Wojewódzkie Urzędy Pracy). 

Kursy, na które można uzyskać obecnie dofinansowanie znajdują się na stronie Bazy Usług Rozwojowych.

 

Na bieżąco będziemy uzupełniać naszą ofertę w Bazie Usług Rozwojowych -  zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych propozycji szkoleniowych w Bazie.