+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Szkolenia dofinansowane

Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń oferowanych przez IS.

 


Z przyjemnością informujemy, że Instytut Spawalnictwa uzyskał wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) z możliwością świadczenia usług dofinansowanych ze środków europejskich.

Informacje o szkoleniach dofinansowanych.

Aby uzyskać dofinansowanie na szkolenie, należy skontaktować się
z Operatorem PARP
w swoim województwie za wyjątkiem mazowieckiego oraz pomorskiego
(zobacz instrukcję).

Instytut Spawalnictwa nie jest Operatorem PARP i nie udziela informacji dotyczących wysokości dofinansowania i wypełniania wniosków.

Zapisy na szkolenia z dofinansowaniem możliwe są tylko za pośrednictwem
Bazy Usług Rozwojowych.

Z pracownikami Instytutu Spawalnictwa prosimy kontaktować się jedynie w kwestiach dotyczących zagadnień objętych danym szkoleniem.

Instrukcja jak uzyskać dofinansowanie.

 

Dofinansowanie usług rozwojowych zamieszczonych w BUR jest przede wszystkim przeznaczone dla mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie (Instytucje Zarządzające RPO).

Tylko w niektórych województwach dofinansowanie mogą otrzymać również osoby indywidualne. Szczegółowych informacji udzielają Instytucje Zarządzające Regionalnym Programem Operacyjnym (Wojewódzkie Urzędy Pracy). 

Aktualnie zapraszamy do skorzystania z możliwości dofinansowania na kursy:

Na bieżąco będziemy uzupełniać naszą ofertę w Bazie Usług Rozwojowych -  zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych propozycji szkoleniowych w Bazie.