+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Informacja handlowa i terminarz w zakresie szkoleń na rok 2023 


Wnioski na kursy  wraz z wymaganymi dokumentami są przyjmowane do kwalifikacji i prowadzone są na bieżąco zapisy na nowe kursy.

Przypominamy, że liczba miejsc na wyżej wymienione kursy jest ograniczona.

Dział Ośrodek Kształcenia i Nadzoru Spawalniczego (SI) Instytutu prowadzi szkolenia na różnego rodzaju kursach według programów Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa i Europejskiej Federacji Spawalniczej oraz według programów własnych, umożliwiających kwalifikowanie personelu wykonującego konstrukcje spajane.
Spawacze po zdanych egzaminach otrzymują książkę spawacza oraz Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza wg serii norm PN-EN ISO 9606.
Szkolenia prowadzone według programów Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa i Europejskiej Federacji Spawalniczej kończą się zaświadczeniem o uczestnictwie w szkoleniu wydanym przez Dział Ośrodek Kształcenia i Nadzoru Spawalniczego, a po zdaniu egzaminu przed komisją egzaminacyjną w Działu Ośrodek Certyfikacji (SC) Instytutu dyplomem międzynarodowymi europejskim (IIW i EWF).

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem: 
Ogólne warunki Umownego Świadczenia Usług Szkoleniowych przez Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny, Centrum Spawalnictwa w Gliwicach dalej „OWU”.

Pobierz: 
inf_handl_oferta_szkolen_2023_14_12_2022
16 Grudzień 2022 pdf, 2.59 MB
Pobierz
inf_handl_oferta_szkolen_2023_terminarz_27012023
27 Styczeń 2023 pdf, 1.43 MB
Pobierz
owu
05 Styczeń 2023 pdf, 2.80 MB
Pobierz