+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Seminarium: Projektowanie w aspekcie energooszczędnych procesów wytwórczych


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w seminarium w formule hybrydowej organizowanym przez Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa w dniu 27 kwietnia 2022 r.
pt. Projektowanie w aspekcie energooszczędnych procesów wytwórczych.

  • Program
  • Cena: ON-LINE: 380 zł brutto | NA MIEJSCU: 430 zł brutto
  • Termin nadesłania zgłoszenia: 15 kwietnia 2022 r.
  • Seminarium w formule hybrydowej: ON-LINE i stacjonarnie, początek spotkania o godz. 10:00

Podczas seminarium specjaliści Łukasiewicz – Instytutu Spawalnictwa przedstawią najnowszą wiedzę o energooszczędnych technologiach, na przykład mechanicznym przeprężaniu oraz stabilizacji wibracyjnej konstrukcji spawanych, które mają zastosowanie w projektowaniu i budowie konstrukcji stalowych. Omówione zostaną również dobre praktyki w zakresie doboru wymagań jakościowych dla konstrukcji spawanych narażonych na zmęczenie. Poruszone zostaną ponadto wymagania zawarte w serii norm PN-EN 1993-1 w zakresie obniżenia przekrojów elementów konstrukcji spawanych narażonych na zmęczenie oraz ryzyko kruchego pękania.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie i przesłanie do Instytutu (na adres e-mail: market@is.lukasiewicz.gov.pl) karty zgłoszenia, do dnia 15 kwietnia 2022 r. O udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Kilka dni przed seminarium każdy uczestnik, który wybrał formę ON-LINE, otrzyma od nas link do strony wydarzenia powiązany z adresem e-mail podanym w karcie zgłoszenia. Na podstawie rzeczywistych logowań będziemy wystawiać zaświadczenia o udziale w wydarzeniu. Zaświadczenia wyślemy każdemu uczestnikowi listem poleconym.

Mamy nadzieję, że udział w seminarium wzbogaci Państwa wiedzę o możliwościach zastosowania technologii energooszczędnych w bieżącej działalności przemysłowej oraz wyposaży w dobre praktyki produkcyjne. Wierzymy również, że hybrydowa formuła uczestnictwa w seminarium nie tylko przyciągnie sympatyków udziału on-line do licznego i aktywnego uczestnictwa, ale również spełni oczekiwania tych z Państwa, którzy z przyjemnością powrócą do bezpośrednich spotkań w gronie specjalistów branży spawalniczej.