+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

Seminarium: Zaawansowane metody modyfikacji powierzchni materiałów


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w seminarium w formule hybrydowej organizowanym przez Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa w dniu 25 maja 2022 r.
pt. Zaawansowane metody modyfikacji powierzchni materiałów.

  • Program
  • Cena: ON-LINE: 400 zł brutto | NA MIEJSCU: 450 zł brutto
  • Termin nadesłania zgłoszenia: 17 maja 2022 r.
  • Seminarium w formule hybrydowej: ON-LINE i stacjonarnie, początek spotkania o godz. 10:00

Podczas seminarium specjaliści Łukasiewicz – Instytutu Spawalnictwa przedstawią najnowszą wiedzę o wybranych metodach modyfikacji powierzchni różnych materiałów, na przykład o natryskiwaniu płomieniowym proszkowym oraz metodach wspierających, jak modelowanie numeryczne procesu hartowania powierzchniowego. Omówione zostaną również możliwości zastosowania nowoczesnych technologii do hartowania powierzchniowego wykorzystujące wiązkę laserową oraz wiązkę elektronów. Poruszony zostanie ponadto temat ochrony powłokowej konstrukcji stalowych.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie i przesłanie do Instytutu (na adres e-mail: market@is.lukasiewicz.gov.pl) karty zgłoszenia, do dnia 17 maja 2022 r. O udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Kilka dni przed seminarium każdy uczestnik, który wybrał formę ON-LINE, otrzyma od nas link do strony wydarzenia powiązany z adresem e-mail podanym w karcie zgłoszenia. Na podstawie rzeczywistych logowań będziemy wystawiać zaświadczenia o udziale w wydarzeniu. Zaświadczenia wyślemy każdemu uczestnikowi listem poleconym.

Mamy nadzieję, że udział w seminarium wzbogaci Państwa wiedzę o możliwościach zastosowania technologii energooszczędnych w bieżącej działalności przemysłowej oraz wyposaży w dobre praktyki produkcyjne. Wierzymy również, że hybrydowa formuła uczestnictwa w seminarium nie tylko przyciągnie sympatyków udziału on-line do licznego i aktywnego uczestnictwa, ale również spełni oczekiwania tych z Państwa, którzy z przyjemnością powrócą do bezpośrednich spotkań w gronie specjalistów branży spawalniczej.