+A
Powiększ tekst
-a
Zmniejsz tekst

ITM INDUSTRY EUROPE - RELACJA


 


ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Najbliższa edycja odbędzie się 31.05-3.06.2022.

Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia i instytucje branży przemysłowej. ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

Tradycyjnie, jak co roku Sąd Konkursowy przyznał Złote Medale Grupy MTP, organizatora Targów ITM. Złoty Medal Grupy MTP to jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju. Do konkursu zgłaszanych jest niemal 500 rozwiązań rocznie, jednak tylko te, które spełnią określone kryteria i uzyskają pozytywną rekomendację komisji konkursowej, otrzymają to prestiżowe wyróżnienie. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. W 2022 r. Złoty Medal Grupy MTP targów ITM INDUSTRY EUROPE 2022 przyznano ośmiu rozwiązaniom, w tym zaproponowanej przez nasz instytut nowatorskiej technologii łączenia rur dwuwarstwowych z wykorzystaniem technologii laserowych.

Ekspozycja targowa podzielona została na salony tematyczne:

  • Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia),
  • Surfex (obróbka powierzchni),
  • Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy),
  • Welding (spawalnictwo),
  • Nauka dla Gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych).