Seminarium: Wymagania jakościowe i rozwój współczesnych metod badań niszczących w spawalnictwie
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w seminarium w formule hybrydowej organizowanym przez Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny w dniu 15 marca 2022 r.
pt. Wymagania jakościowe i rozwój współczesnych metod badań niszczących w spawalnictwie.
- Program
- Cena: ON-LINE: 400 zł brutto | NA MIEJSCU: 450 zł brutto
- Termin nadesłania zgłoszenia: 3.03.2023 r. (na miejscu)/ 7.03.2023 r. (on-line)
- Seminarium w formule hybrydowej: ON-LINE i stacjonarnie, początek spotkania o godz. 10:00
- Lokalizacja stacjonarna: Łukasiewicz – GIT Centrum Spawalnictwa, ul. Bł. Czesława 16-18, 44-100 Gliwice.
Podczas wydarzenia specjaliści zarówno Centrum Spawalnictwa, jak i Centrum Badań Materiałów przekażą najnowszą wiedzę w dziedzinie badań niszczących w spawalnictwie. Poruszone zostaną kwestie m.in. kwalifikacji, szkolenia i egzaminowania personelu, a także wymagania norm odnośnie zasad prowadzenia badań niszczących. Ponadto, przedstawione zostaną wyniki badań zmęczeniowych stali poddanej obróbce kriogenicznej, a także analizy przypadków, jak badania niszczące przyczyniają się
do wyjaśnienia przyczyn awarii konstrukcji czy oceny stanu i przydatności do eksploatacji różnych materiałów.
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres e-mail: marketing@git.lukasiewicz.gov.pl załączonej karty zgłoszenia do 3 marca 2023 r. (w przypadku uczestnictwa na miejscu) lub 7 marca 2023 r. (w przypadku uczestnictwa on-line). Kilka dni przed seminarium każdy uczestnik, który wybrał formę ON-LINE, otrzyma link do strony wydarzenia na adres e-mail podany w karcie zgłoszenia. Na podstawie rzeczywistych logowań będziemy wystawiać zaświadczenia o udziale w wydarzeniu. Zaświadczenia wyślemy każdemu uczestnikowi listem poleconym.
Mamy nadzieję, że udział w seminarium przyczyni się do wzbogacenia Państwa wiedzy w zakresie współczesnych metod badań niszczących, a hybrydowa formuła zachęci Państwa do uczestnictwa w wydarzeniu.