Seminarium: Zagadnienia spawalności nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w seminarium w formule hybrydowej organizowanym przez Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa w dniu 23 listopada 2022 r.
pt. Zagadnienia spawalności nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych.
- Program
- Cena: ON-LINE: 400 zł brutto | NA MIEJSCU: 450 zł brutto
- Termin nadesłania zgłoszenia: 17 listopada 2022 r.
- Seminarium w formule hybrydowej: ON-LINE i stacjonarnie, początek spotkania o godz. 10:00
Podczas seminarium specjaliści Łukasiewicz – Instytutu Spawalnictwa przedstawią najnowszą wiedzę w zakresie spawalności różnorodnych materiałów konstrukcyjnych. Zaprezentowana zostanie m. in. technika łączenia stali nierdzewnych przy zastosowaniu technologii spawania hybrydowego, a także właściwości złączy spawanych wiązką elektronów i zgrzewanych metodą FSW nowoczesnych stopów aluminium. Omówione zostaną także wyniki badań spawalności złączy różnoimiennych ze stali przeznaczonych do pracy w specyficznych warunkach temperaturowych oraz własności stali poddanej przyspieszonym zmianom temperatury w procesie prostowania indukcyjnego. Tematyka zaprezentowanych zagadnień dotyczyć będzie ponadto metod wspierających procesy łączenia, jak analiza numeryczna MES przy optymalizacji konstrukcji spawanych oraz badania własności stymulowanego obszaru strefy wpływu ciepła stali.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie i przesłanie do Instytutu (na adres e-mail: marketing@is.lukasiewicz.gov.pl) karty zgłoszenia, do dnia 17 listopada 2022 r. O udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Kilka dni przed seminarium każdy uczestnik, który wybrał formę ON-LINE, otrzyma od nas link do strony wydarzenia powiązany z adresem e-mail podanym w karcie zgłoszenia. Na podstawie rzeczywistych logowań będziemy wystawiać zaświadczenia o udziale w wydarzeniu. Zaświadczenia wyślemy każdemu uczestnikowi listem poleconym.
Mamy nadzieję, że udział w seminarium wzbogaci Państwa wiedzę o możliwościach zastosowania technologii energooszczędnych w bieżącej działalności przemysłowej oraz wyposaży w dobre praktyki produkcyjne. Wierzymy również, że hybrydowa formuła uczestnictwa w seminarium nie tylko przyciągnie sympatyków udziału on-line do licznego i aktywnego uczestnictwa, ale również spełni oczekiwania tych z Państwa, którzy z przyjemnością powrócą do bezpośrednich spotkań w gronie specjalistów branży spawalniczej.